[/xfgiven_url_vkvideo]

Michelle Smart Kaçak Prenses Pdf E-kitap indir

Michelle Smart Kaçak Prenses Pdf E-kitap indir

Michelle Smart Kaçak Prenses Pdf E-kitap indirCatalina yirmi beş yıllık hayatı boyunca bir kez bile hata yapmamış, konumunun gerektirdiği görevleri harfiyen yerine getirmiş, soylu ailesini hiçbir zaman utandırmamıştı. Fransız milyarder Nathanial Giraud'la geçirdiği o büyülü geceye kadar.
O geceden sonra Catalina'nın yaşamı sonsuza dek değişmişti.
Artık Pireneler'in karlarla kaplı zirvesinde küçücük bir eve sığınmıştı. İçinde büyüyen küçük yaşamın kendi kaderini paylaşmaması için yepyeni adımlar atmayı planlıyordu.
Bundan böyle hiç kimsenin yaşamıyla ilgili karar vermesine izin vermeyecekti. Gerekirse evlilik yemini ettiği, çılgınca özlediği kocasını dahi gözden çıkaracaktı.
Monte Cleure Krallığı'nın asil prensesi sırada bir genç kadın gibi ayaklarının üzerinde durmayı başarabilecek miydi?

Michelle Smart - One Night With Consequences Serisi 24 - Kaçak Prenses


Michelle Smart Kaçak Prenses Pdf E-kitap indir
Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...
TURBOBİTTEN DOSYAYI HIZLICA İNDİRMEK İÇİN MOBİL ÖDEME İLE PREMİUM ÜYELİK SATIN ALMAK ÇOK KOLAY!
7 günlük Turbobit.net premium üyelik için ücret: 12,00 TL – TURBOBIT7 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
30 günlük Turbobit premium üyelik için ücret: 18,00 TL – TURBOBIT30 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
90 günlük Turbobit premium üyelik için ücret: 45,00 TL – TURBOBIT90 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
Turbobit Premium Satın Al

Yorum Ekle‚
Ad:* E-Mail:
Kodu Girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız