[/xfgiven_url_vkvideo]

Abby Green Büyük Bedel Pdf E-kitap indir

Abby Green Büyük Bedel Pdf E-kitap indir

Abby Green Büyük Bedel Pdf E-kitap indirDarcy Lennox, patronu Maximiliano Fonseca Roselli'nin aklına koyduğu şeyi yapmaktan asla vazgeçmeyecek biri olduğunu çok iyi biliyordu ama asrın anlaşmasını garanti altına almak için onunla sahte bir evlilik yapması da görev sınırlarını fazlasıyla aşıyordu.

"Herkesin bir bedeli vardır. Ben kendiminkini söyledim sen de kendininkini söyle," demişti Max ısrarla, sahte bir evlilik yapmaları konusunda Darcy'nin gönülsüz olduğunu anlayınca. Bu dünyada herkesin bir bedeli olduğuna inanırdı ve Darcy'in de bedelini söylemesi yeterliydi.

Ancak herkesin önünde gerçekleşen ve adeta ortalığı yakıp kavuran bir öpücüğün ardından bedeller, sanıldığından çok daha yüksek olacaktır.

Abby Green - Büyük Bedel - Billionaire Brothers Serisi 2


Abby Green Büyük Bedel Pdf E-kitap indir
Bu sitede yayınlananlar (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikler) internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Download ettikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilğili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Bahsi geçen yayınları (Film/Dizi/Proğram/Oyun/Mp3/E-Kitap v.s. gibi tüm içerikleri) beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanız içindir. Sitemizin burada yayınlananlardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...
TURBOBİTTEN DOSYAYI HIZLICA İNDİRMEK İÇİN MOBİL ÖDEME İLE PREMİUM ÜYELİK SATIN ALMAK ÇOK KOLAY!
7 günlük Turbobit.net premium üyelik için ücret: 12,00 TL – TURBOBIT7 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
30 günlük Turbobit premium üyelik için ücret: 18,00 TL – TURBOBIT30 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
90 günlük Turbobit premium üyelik için ücret: 45,00 TL – TURBOBIT90 yazıp 7979 ‘ a sms olarak gönderin.
Turbobit Premium Satın Al

Yorum Ekle‚
Ad:* E-Mail:
Kodu Girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız